VÅRt team

Har du några frågor? Tveka inte på att kontakta oss så vill vi hjälpa dig så gott vi kan! 

Johan lagerbEck

Verksamhetsledare

Mejl:
johan.lagerbeck@sportforlife.se
Telefon: 0707-94 66 41

 

Johannes Eliasson

Läger och E-sport
Regionledare SydMitt

Mejl: johannes.eliasson@sportforlife.se
Telefon: 0763-39 38 38

 

Filip Gepertz

Grafiskt ansvarig

Mejl:
filip.gepertz@sportforlife.se
Telefon: 0722-32 22 31

Anders Ahlenius

Ansvarig för 3D Coaching och ledarträning

Mejl: anders.ahlenius@sportforlife.se
Telefon: 076-822 27 22

 

 

Linus Myhrberg

Teamare

Mejl: teamare@sportforlife.se
Telefon: 073-7748696

 

 

Noah Sjöblom

Teamare

Mejl: teamare@sportforlife.se
Telefon: 073-9049097

 

Anne Collén

Ekonomi och bokföring

Mejl: anne.collen@pingst.se
Telefon: 076-536 96 27

 

Projektansvariga

Fredrik måledal

Sportveckan i Löttorp

Mejl: fredrik@adib.se
Telefon: 0705-18 89 01

 

Per Axelsson

CCA-Coach

Mejl: per@sportforlife.se
Telefon: 0704-95 12 75

 

VÅR styrelse

SAKARIAS BRYSKHE

Malmö

Ordförande

 

 

fabius ndot

Söderhamn

LINA LINDBERG

Göteborg

CASPER HELLSTRÖM

Stockholm

Malin Manfredsson

Mjölby

Emanuel Johansson

Gävle

 

Johan Ljung

Nyköping

ALBERTH ANDERSSON

Eskilstuna